logo inštitútu

Inštitút pre pracovnú rehabilitáciu občanov
so zdravotným postihnutím

Ponuka rekreácií

PONUKA REKREÁCIE V ZARIADENIACH ODBOROVÉHO ZVÄZU ŠKOLSTVA A VEDY NA SLOVENSKU PRE ČLENOV SOZ ZDRAVOTNÍCTVA A SOCIÁLNYCH SLUŽIEB

I. RZ CROCUS Kežmarské Žľaby

Rekreačné zariadenie CROCUS je situované v osade Kežmarské Žľaby, ktorá leží približne 4 km severovýchodne od Tatranskej Lomnice, smerom na Tatranskú Kotlinu a Ždiar. Kežmarské Žľaby ležia na úpätí Belianskych Tatier, ktoré sú súčasťou Vysokých Tatier. Poskytuje stravovacie a ubytovacie služby počas celého roku. Zariadenie je možné celoročne využívať na rekreačné pobyty, víkendové pobyty, zájazdy, rôzne školenia, semináre, kurzy, porady, športové sústredenia a rôzne iné akcie a v prípade voľnej kapacity aj na lyžiarske zájazdy a školy v prírode. V celom objekte je pre Vás k dispozícii voľné WIFI pripojenie.

 

CROCUS

UBYTOVANIE:

V zariadení je 31 - 2 posteľových izieb, 4 bunky, v jednej bunke je jedna dvojposteľová izba a jedna dvojposteľová izba s prístelkom. V každej izbe je televízor, chladnička a sociálne zariadenie /sprchový kút, WC/.

 

STRAVOVANIE:

Zariadenie poskytuje celodenné stravovanie formou plnej penzie, polopenzie v jedálni s obsluhou. Pri vstupe do rekreačného zariadenia sa nachádza recepcia s barom a zimnou záhradou. Súčasťou zariadenia je aj spoločenská miestnosť, ktorá je ako stvorená na večerné posedenia pri hudbe, spoločné sledovanie televíznych programov, zahranie si spoločenských hier.

 

OBJEDNÁVKY:

Rekreačné zariadenie OZ PŠaV CROCUS
Kežmarské Žľaby
059 60 Tatranská Lomnica

č. tel./fax 052/4468165
mobil: 0911273488
e-mailom : rzcrocus@stonline.sk

 

Cenová ponuka:

Cenová ponuka

Osobitné poplatky:

manipulačný poplatok (poštovné a poplatky peňažným ústavom): 1,30 €

príplatok na vianočný, silvestrovský a veľkonočný pobyt: 10,- € pre dospelých a 5,- € pre deti do 12 rokov (za celý pobyt)

poplatok za prenájom spoločenských a vzdelávacích miestností: za zmluvné ceny

poplatok za využívanie spoločenských priestorov po 23 h: 3,30 € za každú začatú hodinu

dospelá osoba (nad 12 rokov) na prístelku: zľava 3,- € za noc

daň z ubytovania mestu Vysoké Tatry: 1,- € za osobu a noc, mimo osôb do 18 rokov, nad 70 rokov a držiteľov preukazu ZŤP a jeho sprievodcu

WELLNESS


II. RZ ČINGOV

 

Rekreačné zariadenie sa nachádza v severovýchodnej časti Národného parku Slovenský raj, na sútoku Tomášovského potoka a Hornádu a na priľahlých svahoch v katastrálnom území Smižany a Spišské Tomášovce.

ČINGOV

UBYTOVANIE:

Kapacita zariadenia je 37 v 2-, 3-, 4-posteľových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. V prípade, že na prístelku spí osoba staršia ako 12 rokov, zariadenie jej vráti 3,- € za noc.

Rekreanti môžu využívať spoločenská miestnosť a klubovňu s televízorom, vonkajší gril, detské preliezačky a saunu. Pre spestrenie a spríjemnenie svojho pobytu majú k dispozícii knižnicu, spoločenské hry, PC, WIFI, stolný tenis a futbal, biliard, horské bicykle a iné športové náčinie. V okolí je dostatok možností na rekreačnú turistiku a športovanie. Na pobyt nie je možné vodiť psov a iné zvieratá.

 

STRAVOVANIE:

zariadenie neposkytuje. Na individuálnu prípravu stravy môžu rekreanti využiť kuchyňu, kompletne vybavenú riadom, sporákom, mikrovlnnou rúrou, chladničkami a mrazničkou. V blízkosti RZ je tiež možnosť stravovania za prijateľnú cenu v penzióne Lesnica alebo na salaši (cca 500m).

 

OBJEDNÁVKY:

Poštová adresa:
Školské rekreačné zariadenie OZ PŠaV Čingov, pošta Smižany,
053 11 Smižany

Číslo telefónu a fax: 053/449 11 83,
e-mail: rzcingov@ozpsav.sk
Wanda Čičváková - mobil: 0918 901 773
Ing. Dana Peťková - č.tel. 02/5040425, mobil: 0917 536 458, e-mail: petkova@ozpsav.sk

cenová ponuka 2

 

 

 

Dokumenty IPR:

Dokumenty ŠOŠ:

Úsek CSPR:

 

Web-Mail

Prihlásenie

Zdravotný úsek:

Kontakt

Vyhlásenie o prístupnosti

Ochrana osobných údajov

Klávesové skratky

Mapa stránky

Tel.: +421 908 045 859

web@iprba.sk